قاب مگنتی آیفون Magnetic Case Apple iPhone 6/6S

ساخت وبلاگ
چکیده : قاب آهن ربایی آیفون 6/6S قاب آهن ربایی Magnetic Case گوشی آیفون 6/6S، کاوری محافظی با ... با عنوان : قاب مگنتی آیفون Magnetic Case Apple iPhone 6/6S بخوانید :

قاب آهن ربایی   آیفون   6/6S


قاب آهن ربایی Magnetic Case گوشی آیفون 6/6S، کاوری محافظی با ساختاری نوآورانه است. این قاب از دو قسمت تشکیل شده است که باعث میشود درب پشت گوشی و دورتادور آن را به طور کامل پوشانده شود تا در برابر خطراتی مانند خراشیدگی و ضربه در امان بماند.

این قاب   مگنتی   iPhone6/6S نسبت به ضربه و سایر آسیب‌های معمول مقاومت خوبی دارد و با یک پوشش 360 درجه از گوشی حفاظت می‌کند. به دلیل کیفیت بالای مواد اولیه استفاده شده در تولید این محصول، قاب مورد نظر ضد شوک و ضد ضربه است.


ساختار آهنربایی قاب iPhone 6/6S

همانطور که گفته شد این قاب از دو بخش پشتی و بامپر تشکیل شده است که برای نصب آن ابتدا قسمت پشت را روی گوشی قرار داده و سپس بامپر را روی آن قرار می دهید. با نزدیک کردن این قسمت به دلیل وجود آهن ربای بسیار قوی به طور کامل و کاملا ثابت روی هم چسبیده می شود و مجموعه ی کامل محافظی برای گوشی محسوب می شود.

قسمت پشتی قاب از شیشه شفاف ساخته شده است و دورتادور آن با ساختار فلزی در برگرفته شده است.

ساختار آهنربایی قاب iPhone 6/6S


حفظ ظاهر اورجینال گوشی

بدنه ی پشتی قاب کاملا شفاف است و تنها برای ایجاد جذابیت ظاهری، دورتادور آن در رنگهای مختلف ساخته شده است. این قاب ظاهر و نمای اصلی گوشی آیفون را حفظ کرده و به خوبی نیز از آن مراقبت می کند.


کاملا مطابق با گوشی

کاور محافظ گوشی آیفون 6/6S در محل قرارگیری پورت و لنز دوربین باز است و کاربران برای کار با این امکانات گوشی مشکلی نخواهند داشت. همچنین برای حفاظت بیشتر گوشی، در محل قرارگیری کلیدهای گوشی پوشش مجزا و برجسته‌ای تعبیه شده است. در نتیجه کاربران برای دسترسی و استفاده از کلیدها مشکلی نخواهند داشت. 


ویژگی‌ ها

  • ساختار آهن ربایی تشکیل شده از دو قسمت
  • نصب بسیار آسان
  • ایجاد نمایی شیک و جذاب برای گوشی
  • محافظت در برابر خط و خش

"همچنین شما میتوانید جهت محافظت بیشتر از صفحه نمایش گوشی خود گلس آیفون 6/6s را از فروشگاه جانبی تهیه نمایید."

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 10 دی 1397 ساعت: 18:20