محافظ صفحه نمایش شیشه ای تمام چسب سامسونگ Full Glass Screen Protector Samsung Galaxy A6 Plus 2018

ساخت وبلاگ
چکیده : گلس تمام , صفحه , و تمام , چسب گوشی سامسونگ , A6 Plus 2018 یکی از مزیت های گلس های تمام صفحه ,،... با عنوان : محافظ صفحه نمایش شیشه ای تمام چسب سامسونگ Full Glass Screen Protector Samsung Galaxy A6 Plus 2018 بخوانید :

گلس تمام , صفحه , و تمام , چسب گوشی سامسونگ , A6 Plus 2018

یکی از مزیت های گلس های تمام صفحه ,، پوشش کامل نمایش ,گر است که باعث می شود تمام قسمت های نمایش ,گر از خراشیدگی و آسیب در امان بماند. محافظ , صفحه نمایش شیشه , ای سامسونگ , A6 Plus 2018، از نمونه گلس هایی است که به طور کامل نمایشگر را می پوشاند. از دیگر مزایای این گلس محافظ ,، با وجود داشتن حاشیه ای رنگی، تمام چسب بودن آن است که باعث می شود گلس به خوبی روی نمایشگر بچسبد.

نصب این گلس بسیار آسان است و بدون ایجاد هیچ گونه حبابی روی نمایشگر به خوبی می چسبد. هنگام کار با گوشی سامسونگ جی 5 پرایم و لمس نمایشگر به هیچ عنوان از حساسیت و کیفیت آن نمی کاهد.


عدم کاهش حساسیت لمس نمایشگر

مهم ترین تفاوت این گلس با سایر محافظ صفحه نمایش ها قابلیت تمام چسب بودن آن است که این قضیه باعث می شود تا بدون آنکه باعث کاهش حساسیت لمس نمایشگر شود از آن محافظت کند. این گلس بدون کاهش کیفیت صفحه نمایش با ضخامت اندکی که دارد مانع آسیب دیدن نمایشگر می شود.


نحوه نصب

برای نصب این گلس روی نمایشگر ابتدا اسپری تمیزکننده را کمی روی دستمال شماره یک ریخته و سپس نمایشگر را تمیز کنید و با دستمال شماره دو، صفحه نمایش گوشی را خشک نمایید. سپس با مطابقت محل سنسورهای برش خورده روی گلس با گوشی آن را روی نمایشگر قرار دهید. محل سنسورها و لنز دوربین به دقت روی گلس برش خورده و محدودیتی پس از چسباندن گلس نخواهید داشت.


  • تمام صفحه با پوشش کامل نمایشگر
  • تمام چسب
  • عدم کاهش حساسیت لمس نمایشگر
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 1 دی 1397 ساعت: 2:42