پک محافظ کابل شارژ آیفون خرس آبی Charger Protector Pack Blue Bear 1

ساخت وبلاگ
چکیده : پک محافظ, کابل,  آیفون, طرح مایک وازوفسکی در کارخانه هیولاها! مسئله خوردگی، خراشیدگی، پیچ خوردگی ک... با عنوان : پک محافظ کابل شارژ آیفون خرس آبی Charger Protector Pack Blue Bear 1 بخوانید :

پک محافظ, کابل آیفون, طرح مایک وازوفسکی در کارخانه هیولاها!


مسئله خوردگی، خراشیدگی، پیچ خوردگی کابلهای شارژ, جزو موارد اجتناب پذیر محسوب می شود که همه ی ما در طول روز با آن مواجه می شویم. اما برای محافظت از کابل و دور مانع از دردسرهای درهم پیچیدگی کابل ها، طراحان و تولیدکنندگان، لوازم جانبی جذاب و کاربردی را طراحی کرده اند که به زیبایی از مسئله را حل کرده اند. پک محافظ کابل شارژ، مجموعه کوچکی از وسایل مختلف است که با قرارگیری روی شارژر و کابل آن علاوه بر ایجاد ظاهری جذاب و کارتونی از آنها نیز محافظت می کند.


محافظ کابل

محافظ کابل شارژ، از به هم پیچیده شدن سه رشته رنگی سیمهای پلاستیکی به هم چسبیده تولید شده است که با پیچاندن آن به دور کابل، از کابل و روکش آن به خوبی محافظت می شود. این محافظ کابل مانع از گره خوردن کابل و یا شکستگی آن می شود. برای دو سر کابل نیز بست عروسکی طراحی شده است که ابتدا و انتهای محافظ کابل را محکم می کند. برای این کابل شارژ نیز، بَست دکمه داری طراحی شده است که می توان از آن برای مرتب کردن کابل استفاده کرد. این بست با نمای کارتونی تزیین شده است. برای قسمتهای پایینی کانکتور کابل شارژ نیز برچسبهایی وجود دارد.


محافظ آداپتور شارژ

برای آداپتور شارژ نیز برچسبهای زیبایی در نظر گرفته شده است که این برچسب مناسب شارژر اصلی 2 پین آیفون است و از لحاظ ظاهری نیز مطابق با روکش است و به خوبی با آن ست می شود. شما می توانید با اندکی حوصله و خلاقیت با استفاده از این پک محافظ کابل، شارژ گوشی خود را تزیین کرده و از آن نیز در برابر خراشیدگی و آسیب محافظت کنید.


  • سازگار با کابل و شارژر 2 پین آیفون
  • مناسب برای کابل و شارژر گوشی های iPhone 5/5S/6/6S/6 Plus/6S Plus/7/8/7 Plus/8 Plus/X
  • دارای سیم بافته شده به عنوان روکش کابل شارژ
  • دارای بست عروسکی برای جمع کردن کابل
  • دارای سری محافظ عروسکی برای کابل
  • دارای برچسب عروسکی برای آداپتور شارژ 2 پین اپل
...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت: 13:32