محافظ ژله ای 5 گرمی آیفون Apple iPhone XR Jelly Cover 5gr

ساخت وبلاگ
چکیده : قاب ژله ای  آیفون, XR محافظ, ژله ای گوشی آیفون, XR، محافظ,ی ساده و کاملا شفاف است که با حفظ رنگ و... با عنوان : محافظ ژله ای 5 گرمی آیفون Apple iPhone XR Jelly Cover 5gr بخوانید :

قاب ژله ای  آیفون, XR


محافظ, ژله ای گوشی آیفون, XR، محافظ,ی ساده و کاملا شفاف است که با حفظ رنگ و نمای اصلی گوشی از آن در برابر آسیب هایی مانند خراشیدگی، گردو غبار و ضربه محافظ,ت می کند. اگر جزو افرادی هستید که به دنبال کاورهایی ساده و بدون زرق و برق هستید این قاب می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد

با توجه به اینکه کاور ژله ای آیفون, از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است به راحتی روی گوشی نصب می شود. داخل کاور دانه های بسیار ریز برجسته ای وجود دارد که مانع ایجاد حباب، میان گوشی و قاب می شود.


کاور محافظ, 5 گرمی,

وزن این قاب 5 گرم است که به نسبت محافظ, ژله ای های معمولی کمی بیشتر است و این به دلیل افزایش ضخامت آن است. اما این ضخامت بیشتر به معنای افزایش حجم نامتعارف گوشی شما نیست. در قسمت پایین کاور لوگوی زیبایی نیز به شکل زیر وجود دارد.

لوگو coco


محافظ,ت کامل و دسترسی راحت

این قاب به طور کامل پشت و اطراف گوشی را پوشش داده  از آن در برابر گرد و غبار، خط و خش محافظت می کند. همچنین می تواند در برابر ضربه و خطرات ناشی از افتادن گوشی، درصد بسیار بالایی از آن مراقبت کند زیرا حتی لبه های رویی نمایشگر توسط کاور پوشانده می شود.

شیار دوربین و پورتها به دقت روی کاور جداسازی شده است و محدودیتی هنگام کار با دوربین و یا شارژ کردن گوشی نخواهید داشت.


ویژگی ها

  • وزن: 5 گرم
  • کاوری شفاف با حفظ رنگ و نمای اورجینال گوشی
  • منعطف با نصب آسان
  • برش دقیق دکمه ها، پورت ها و دوربین گوشی

گلس آیفون, XR را نیز می توانید از جانبی تهیه نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت: 22:15