قاب محافظ سیلیکونی شیائومی Silicone Cover Xiaomi Pocophone F1

ساخت وبلاگ
چکیده : محافظ, سیلیکونی, شیائومی, Pocophone F1 قاب های محافظ, از بهترین لوازم جانبی هستند که برای گوشی ه... با عنوان : قاب محافظ سیلیکونی شیائومی Silicone Cover Xiaomi Pocophone F1 بخوانید :

محافظ, سیلیکونی, شیائومی, Pocophone F1

قاب های محافظ, از بهترین لوازم جانبی هستند که برای گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند. محافظ, سیلیکونی, ویژه گوشی شیائومی, F1 با پوشش بدنه و لبه های گوشی از آن در برابر ضربه و خط و خراش حفاظت می کند و مانع از آسیب آن می شود.


قاب محافظ, سیلیکونی, Pocophone F1 جنسی نرم و منعطف دارد که خم نمی شود. لایه داخلی قاب محافظ, سیلیکونی, مورد نظر در قسمت بدنه گوشی روکشی مخملی دارد که به نرمی بدنه و لبه های گوشی هوشمند را در بر می گیرد. بنابراین کاربران می توانند از ایمنی بدنه و لبه های گوشی خود اطمینان خاطر داشته باشند. لایه بیرونی قاب محافظ, نیز، جنسی نرم و لطیف داشته که در دست گرفتن آن احساس خوبی به کاربران القا می کند. 

بدنه مات قاب سیلیکونی, و نرم شیائومی, ضد لک و اثر انگشت است. بنابراین در دست گرفتن آن ردی از انگشتان روی قاب باقی نخواهد گذاشت و ظاهر زیبای محافظ همواره حفظ می شود. قاب محافظ سیلیکونی,  شیائومی, F1 باریک است و در ضخامت و حجم نهایی گوشی تغییر محسوسی ایجاد نمی کند.


نصب یا جداسازی قاب از روی گوشی زحمتی برای کاربران ایجاد نخواهد کرد. با این حال لبه پایینی قاب سیلیکونی حذف شده است که ضمن دسترسی راحت به پورت های گوشی، نصب آن با سهولت انجام بگیرد.


محل قرارگیری پورت ها و دوربین با برش های دقیقی باز شده است و کاربران برای دسترسی به این امکانات گوشی مشکلی نخواهند داشت. همچنین با توجه به استفاده مکرر کاربران از کلیدهای گوشی، روی کلیدها با پوشش برجسته و نرمی پوشیده شده است تا ضمن دسترسی راحت کاربران به کلیدها، حفاظت از آن ها به خوبی انجام بگیرد.


ویژگی ها

  • عدم محدودیت در دسترسی به پورت ها و دوربین
  • حفاظت از کلیدها با پوشش برجسته
  • طراحی باریک 
  • روکش داخلی نرم مخمل گونه
  • جنس نرم و لطیف بدنه

هندزفری اورجینال شیائومی, را نیز می توانید از جانبی تهیه نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت: 22:15