قاب محافظ اسپیگن سامسونگ Spigen Slim Armor Samsung Galaxy Note 9

ساخت وبلاگ
چکیده : قاب محافظ اسپیگن سامسونگ Note 9 قاب اسپیگن Slim Armor، کاور محافظ با طراحی مقاوم است که کاربران می ت... با عنوان : قاب محافظ اسپیگن سامسونگ Spigen Slim Armor Samsung Galaxy Note 9 بخوانید :

قاب محافظ اسپیگن سامسونگ Note 9

قاب اسپیگن Slim Armor، کاور محافظ با طراحی مقاوم است که کاربران می توانند با استفاده از آن از گوشی هوشمند خود حفاظت کنند. این قاب به پایه نمایشی برای قرار دادن گوشی در حالت استند مجهز شده است و کاربران می توانند با استفاده از آن ضمن حفاظت از گوشی هوشمند خود، کاربری خوشایند تر و آسان تری از گوشی خود داشته باشند.


حفاظت از دوربین و لبه ها

قاب محافظ اسپیگن در اطراف لنز دوربین ضخامت قابل توجهی دارد و کاربران می توانند از ایمنی دوربین گوشی هوشمند خود اطمینان خاطر داشته باشند. این کاور محافظ با ارتفاع بالا مانع از آسیب لنز هنگام قرار گرفتن آن روی سطوح مختلف می شود. همچنین در چهار گوشه کاور محافظ از تکنولوژی Air Cushion استفاده شده که باعث می شود کیسه های هوای موجود در زوایای قاب محافظ، از آسیب گوشی در برابر ضربه جلوگیری کرده و نظیر یک ضربه گوشی هوشمند را ایمن نگه می دارد.


طراحی ساده

کاور اسپیگن طراحی ساده ای دارد و به دلیل ظاهر یک دست خود، برای هر سبک و سلیقه ای مناسب است. کاربران مختلف با هر سبک زندگی و هر انتخابی می توانند به راحتی از قاب محافظ اسپیگن استفاده کنند. 


کاربری آسان

قاب اسپیگن طراحی ارگونومیکی دارد و به راحتی در دست کاربران قرار می گیرد. ضخامت مناسب این قاب محافظ در ابعاد گوشی Note 9 تغییر محسوسی ایجاد نمی کند و کاربران می توانند بدون ناراحتی ساعت ها با گوشی خود کار کنند.

 


سازگاری با شارژر بی سیم

قاب اسپیگن محدودیتی در استفاده از گوشی هوشمند ایجاد نمی کند و کاربران می توانند بدون نیاز به جداسازی کاور محافظ اسپیگن، گوشی هوشمند سامسونگ نوت 9 خود را روی سطح شارژر بی سیم قرار دهند. بنابراین برای کار با گوشی گلکسی نوت 9 مشکلی وجود نخواهد داشت.


ابعاد استاندارد

اندازه دقیق و ابعاد استاندارد کاور محافظ اسپیگن باعث شده است استفاده از آن فشاری به گوشی هوشمند وارد نکند و گلکسی نوت 9 به راحتی در قاب محافظ قرار بگیرد.


ویژگی ها

  • حفاظت فوق العاده با ساختار دو لایه
  • طراحی ارگونومیک و کاربری آسان
  • دسترسی سریع به دکمه های گوشی
  • ضد ضربه و مقاوم
  • عدم محدودیت در دسترسی به پورت ها

با استفاده از  شارژر بی سیم و آداپتور سامسونگ می توانید گوشی سامسونگ نوت 9 خود را شارژ نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 6 شهريور 1397 ساعت: 6:29