محافظ صفحه نمایش نانو هواوی Buff Nano Screen Huawei P20 Lite/ Nova 3e

ساخت وبلاگ
چکیده : محافظ صفحه نانو فول هواوی P20 Lite محافظ صفحه نمایش نانو بوف، محافظی نانو و منعطف است که مانند برچسب... با عنوان : محافظ صفحه نمایش نانو هواوی Buff Nano Screen Huawei P20 Lite/ Nova 3e بخوانید :

محافظ صفحه نانو فول هواوی P20 Lite


محافظ صفحه نمایش نانو بوف، محافظی نانو و منعطف است که مانند برچسب روی نمایشگر چسابنده می شود. این محافظ صفحه به طور کامل نمایشگر گوشی پی 20 لایت را می پوشاند و به دلیل آنکه تمام سطح محافظ قابلیت چسبندگی قوی دارد، به خوبی و کاملا ثابت روی صفحه نمایش قرار می گیرد. این محصول برخلاف سایر گلس های شیشه ای، نشکن است و کاملا صاف و یکدست روی تمام نمایشگر می چسبد.


برچسب محافظ دو لایه (مات+شفاف)

محافظ صفحه P20 Lite، از چند لایه تشکیل شده است که به خوبی از نمایشگر در برابر خط و خراش مراقبت می کند و مانع آسیب دیدن آن می شود. این محافظ دارای لایه ای مات است که از چشم نمایشگر در برابر نور و اشعه نمایشگر مراقبت می کند و مانع جذب اثر انشگت نیز می شود. در صورت نیاز کاربر میتواند با جدانمودن لایه ی رویی آن، به آن حالت شفافتر بدهد و برچسب محافظ، تبدیل به محافظ صفحه شفاف می شود.


برش دقیق محافظ صفحه

گوشه های نمایشگر و محل سنسورها به دقت روی آن برش خورده و سختی این محافظ صفحه نمایش، باعث می شود که در برابر خراش ها، کرک و گرد و غبار از مقاومت و محافظت خوبی برخوردار باشد. محافظه صفحه BOOF دارای حاشیه ای رنگی است که با قرارگیری روی نمایشگر کاملا مطابق با آن خواهد بود.


همچنین شما می توانید شارژر فندکی سریع هواوی را از جانبی تهیه نمایید

...
نویسنده : بازدید : 44 تاريخ : جمعه 7 ارديبهشت 1397 ساعت: 8:40