شارژر بی سیم نیلکین Nillkin Magic Disk III Wireless Charger

ساخت وبلاگ
چکیده : شارژر بی سیم نیلکین Magic Disk III شارژرهای وایرلس با حذف کابل های شارژ و عدم اتصال گوشی هوشمند به ... با عنوان : شارژر بی سیم نیلکین Nillkin Magic Disk III Wireless Charger بخوانید :

شارژر بی سیم نیلکین Magic Disk III

شارژرهای وایرلس با حذف کابل های شارژ و عدم اتصال گوشی هوشمند به کابل و سیم محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده اند. کاربران با استفاده از این دستگاه های وایرلس می توانند گوشی هوشمند خود را آزادانه تر از روش های دیگر به شارژ بزنند. این موضوع باعث افزایش انواع مختلفی از این دستگاه های هوشمند برای کاربران شده است. یکی از انواع شارژرهای وایرلس، مدل Magic Disk III نیلکین است که از نسل سوم شارژرهای بی سیم Nillkin محسوب می شود. این شارژر بی سیم با قابلیت های متنوع و طراحی کاربردی برای کاربری افرادی که به سبک های ساده علاقه دارند، انتخاب مناسبی است.

شارژر بی سیم نیلکین Magic Disk III


طراحی باریک و سبک

شارژر نیلکین ابعاد کوچک و فشرده ای دارد که باعث می شود کاربران بتوانند به راحتی آن را با خود حمل کنند. شارژر بی سیم Magic Disk III همچنین، ضخامت ناچیزی دارد و فضای کمی اشغال می کند. بنابراین برای حمل آن و استفاده از شارژر در محل کار، خانه یا در هتل و... محدودیتی برای کاربران وجود نخواهد داشت.

طراحی باریک و سبک مجیک دیسک III


مجهز به چیپ هوشمند

شارژر وایرلس نیلکین به یک چیپ هوشمند دو هسته ای مجهز شده است که با قرارگیری گوشی هوشمند روی سطح شارژر، بلافاصله گوشی هوشمند را شناسایی کرده و می تواند ولتاژ و جریان مناسب برای مدل گوشی را تشخیص داده و آن را برای گوشی فراهم کند. به این ترتیب دستگاه هوشمند کاربران بیشتر از حد نیاز ولتاژ دریافت نخواهد کرد. همچنین با پر شدن باتری گوشی و کامل شدن عملیات شارژ، اتصال شارژر بی سیم به گوشی به صورت خودکار خاموش می شود.

شارژر وایرلس نیلکین مجهز به چیپ هوشمند 


عملیات شارژ ایمن

شارژر وایرلس نیلکین کنار همه ویژگی هایی که دارد،به قابلیت عملیات شارژ ایمن نیز مجهز شده است. یعنی هنگامی که گوشی هوشمند کاربران روی این شارژر Wireless قرار گرفته باشد، حین شارژ از ورود جریان بیش از حد، ولتاژ بالا، تخلیه شارژ و حرارت در امان خواهد بود و افراد می توانند از سلامت و امنیت گوشی هوشمند خود هنگام شارژ شدن اطمینان خاطر داشته باشند. در صورتی که شدت ولتاژ ثابت نباشد و نوسان زیادی پیدا کند، شارژر وایرلس نیلکین به طور خودکار از کار می افتد تا آسیبی به دستگاه هوشمند کاربران وارد نشود.

عملیات شارژ ایمن با شارژر بی سیم نیلکین


دارای نشانگر LED

شارژر وایرلس نیلکین به یک نشانگر LED مجهز شده است که دور تا دور صفحه شارژر بی سیم نیلکین قرار گرفته و نور آبی زیبا و چشم نوازی از آن ساطع می شود. این شارژر بی سیم با نور آبی در تاریکی شب می درخشد و کاربران می توانند در محیط های تاریک نیز به راحتی گوشی خود را پیدا کنند. این نور آبی ظاهر زیبایی هم برای شارژ نیلکین ایجاد کرده است.

شارژر وایرلس دارای نشانگر LED


تشخیص گوشی از سایر فلزات

شارژر بی سیم نیلکین Magic Disk III، می تواند گوشی هوشمند را از سایر فلزات تشخیص دهد. بنابراین در صورتی که سهوا به جای گوشی هوشمند دسته کلید، سکه یا سایر اجسام فلزی روی سطح شارژر بی سیم قرار گرفته باشند، مجیک دیسک III روشن و فعال نخواهد شد. به این ترتیب سلامت دستگاه حفظ شده و داغ نخواهد کرد.

شارژر بی سیم نیلکین با قابلیت تشخیص گوشی از سایر فلزات


ویژگی ها

  • سازگار با همه دستگاه های مجهز به QI
  • دارای چراغ LED زیبا با قابلیت هشدار
  • عملیات شارژ ایمن
  • مجهز به چیپ هوشمند
  • طراحی باریک برای حمل آسان

همچنین شما میتوانید جهت شارژ بصورت بی سیم، شارژر وایرلس نیلکین را از فروشگاه جانبی تهیه نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : جمعه 7 ارديبهشت 1397 ساعت: 8:40