کابل انتقال صدا یوگرین Ugreen 3.5mm to 2RCA Stereo Audio Cable 2M

ساخت وبلاگ
چکیده : کابل انتقال صدا یوگرین کابل ها انواع مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرند... با عنوان : کابل انتقال صدا یوگرین Ugreen 3.5mm to 2RCA Stereo Audio Cable 2M بخوانید :

کابل

کابل ها انواع مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع کابل ها، کابل انتقال صدای یوگرین است که با داشتن کانکتورهای جک 3.5 میلی متری و 2RCA Stereo Audio امکان اتصال کابلی گوشی هوشمند به سیستم های خانگی را برای کاربران فراهم می کند. این کابل مسی با عبور دادن دقیق جریان از کابل، مانع از کاهش کیفیت صدای خروجی می شود.


کیفیت بالای کابل صدا

کابل صدای جک 3.5 میلی متری به 2RCA یوگرین دارای یک سَری جک 3.5 میلی متری و دو کانکتور 2RCA است که با رنگ های مختلف سفید، قرمز و مشکی از یکدیگر قابل تشخیص هستند. دو سَری مربوط به کابل صدا به سیستم های صوتی خانگی متصل می شوند و ارتباطی پایدار برای کاربران فراهم می کنند.

کیفیت بالای کابل صدای یوگرین

همچنین پوشش بافت نایلون روی بدنه کابل یوگرین، سیم مسی تعبیه شده داخل آن را از خطرات مختلف نظیر ضربه و حرارت حفاظت خواهد کرد. سَری ها و بدنه کانکتورها نیز از آلیاژ آلومینیوم طراحی شده است که کیفیت بسیار خوبی دارند. کابل انتقال صدای یوگرین با سَری های ازدرگاه های 3 پین و 4 پین پشتیبانی می کند.

صدای با کیفیت یوگرین


کیفیت صدای مطلوب

کابل یوگرین به صدایی با کیفیت Hi-Fi مجهز شده است. به همین دلیل این کابل صدای خروجی را در مقایسه با بسیاری از کابل ها در حالت آنالوگ و بعضی حالت های دیجیتال با کیفیت بالاتری پخش می کند و کاربران می توانند مطمئن باشند صدایی که می شنوند، شباهت بسیار بالایی به صدای واقعی تولید شده دارد. به ادعای یوگرین این کابل نسبت به نمونه های مشابه، صدا را با 35% کیفیت بالاتر پخش می کند.

کیفیت صدای مطلوب کابل صدای یوگرین


کاربری آسان

استفاده از کابل صدای یوگرین پیچیدگی خاصی ندارد. برای این منظور کافی است کاربران کانکتور جک 3.5 میلی متری صدا را به گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل کنند . در سمت دیگر کانکتور 2RCA Stereo Audio را به سیستم های صوتی خانگی یعنی اسپیکرهای خانگی متصل کنند. با انجام این اتصالات ساده، امکان پخش صدای موزیک و فیلم ها از گوشی یا لپ تاپ روی اسپیکرهای بزرگ خانگی ممکن خواهد بود.

کاربری آسان کابل صدای یوگرین


ویژگی ها

  • صدای خروجی Hi-Fi
  • کاربری آسان
  • سیم مسی و پوشش بافت نایلون
  • طول مناسب
  • جنس منعطف برای حمل آسان
...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 16:14