کابل شارژ و انتقال داده یو اس بی به میکرو یو اس بی یوگرین Ugreen Micro USB Data Cable 1.5M | بلاگ

کابل شارژ و انتقال داده یو اس بی به میکرو یو اس بی یوگرین Ugreen Micro USB Data Cable 1.5M

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کابل تبدیل USB به Micro USB 

کابل های شارژ از قدیمی ترین و در عین حال ایمن ترین راه های شارژ گوشی های هوشمند، تبلت ها و بسیاری دیگر از دستگاه های هوشمند هستند. به همین دلیل، همه کاربران گوشی های هوشمند ضمن استفاده از هر روش شارژ دیگر، کابل های شارژ را به عنوان مهم ترین راه شارژ گوشی هوشمند در نظر دارند. یکی از انواع کابل های شارژ و داده که برای گوشی های هوشمند اندروید با پورت Micro USB مورد استفاده قرار می گیرد، مدل US134 از یوگرین است که با فراهم آوردن اتصالی پایدار و بادوام کاربران را همراهی می کند.


سیم مسی برای عملکرد بهتر

یوگرین کابل شارژ و انتقال داده USB خود را از رشته های مس خالص تولید کرده است که جریان را با کیفیت و ثبات بیشتری از خود عبور می دهند. به این ترتیب با وجود این سیم، ارتباط باثبات و باکیفیت و در نتیجه آن عملکرد بهتری برای شارژدهی به گوشی هوشمند و انتقال اطلاعات آن فراهم می شود.

سیم مسی کابل شارژ یوگرین برای عملکرد بهتر


بادوام و مقاوم در برابر کشیدگی

کابل انتقال داده یوگرین با روکش بادوام بافت نایلون پوشیده شده است و در برابر حرارت یا آسیب های محیطی دوام بالایی دارد. همچنین این کابل بارها مورد آژمایش ها و تست های کشیدگی قرار گرفته و در برابر کشیده شدن مقاومت بالایی دارد. کاربران می توانند از طول عمر بالا، دوام و کیفیت کابل شارژ یوگرین اطمینان خاطر داشته باشند.

کبل شارژ یوگرین بادوام و مقاوم در برابر کشیدگی


سازگاری بالا

کابل شارژ Ugreen علاوه بر شارژ برای انتقال داده نیز مناسب است و کاربران می توانند با استفاده از آن داده های خود را از گوشی یا تبلت روی کامپیوتر منتقل کنند. این کابل با اغلب گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی مجهز به درگاه پورت Micro USB مناسب بوده و کاربران می توانند از آن برای طیف وسیعی از دستگاه های هوشمند استفاده کنند.


ویژگی ها

  • مقاوم در برابر کشیدگی و بادوام
  • دارای طول 1.5 متر
  • سازگاری بالا با دستگاه های مختلف
  • دارای کابل نرم و انعطاف پذیر
  • رشته سیم مسی برای شارژدهی بهتر

شما می توانید برای شارژ دستگاه های مختلف خود، شارژر دیواری سریع یوگرین را از جانبی تهیه کنید.

...
نویسنده : بازدید : 22 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 16:14