کابل شارژ سریع دو سر میکرو یو اس بی و تایپ سی یوگرین Ugreen Micro USB Cable with USB-C Adapter 1M

ساخت وبلاگ
چکیده : کابل شارژ سریع دو سر Micro USB و Type C یوگرین کابل های شارژ با فراهم آوردن امکان شارژ پایدار دستگاه... با عنوان : کابل شارژ سریع دو سر میکرو یو اس بی و تایپ سی یوگرین Ugreen Micro USB Cable with USB-C Adapter 1M بخوانید :

کابل شارژ سریع دو سر Micro USB و Type C 

کابل های شارژ با فراهم آوردن امکان شارژ پایدار دستگاه های هوشمند نظیر گوشی هوشمند و تبلت، جریان شارژی با ثبات و دقیق را برای کاربران فراهم می کند. بنابراین افراد می توانند با استفاده از این کابل های شارژ از شارژ ایمن دستگاه های هوشمند خود اطمینان خاطر داشته باشند. از طرفی تنوع درگاه های شارژ باعث شده کاربران به انواع متفاوتی از کابل ها برای شارژ دستگاه های هوشمند مختلف خود نیاز داشته باشند.

یوگرین با طراحی و عرضه کابل شارژ و انتقال داده دو سَر خود کاربران را از داشتن دو کابل مجزا راحت کرده است. این کابل دارای دو سَری با خروجی های مختلف بوده و کاربران می توانند با استفاده از آن انواع دستگاه های هوشمند دارای پورت USB و تایپ سی را شارژ دهی کنند. 


قابلیت شارژ سریع

کابل شارژ یوگرین به قابلیت شارژ سریع مجهز شده است و کاربران می توانند برای شارژ دستگاه های هوشمند مختلف که به تکنولوژی شارژ سریع مجهز شده اند از این کابل شارژ استفاده کنند. با استفاده از کابل شارژ یوگرین، دستگاه های هوشمند در مدت زمان کوتاهی شارژ می شوند و در وقت افراد صرفه جویی می شود.

کابل شارژ یوگرین با قابلیت شارژ سریع


انتقال داده با سرعت بالا

این کابل نرم و منعطف کیفیت بالایی دارد و کاربران می توانند با استفاده از آن با سرعت 480Mb/s به انتقال داده بپردازند. این سرعت بالا باعث شده است کاربران برای انتقال حجم بالایی از داده ها، وقت زیادی صرف نکنند و در مدت کوتاهی به انتقال داده بپردازند.

کابل یوگرین با قابلیت انتقال داده با سرعت بالا


منعطف و قابل حمل

کابل شارژ و انتقال داده یوگرین جنسی نرم و منعطف دارد و با پوششی از پلاستیک نرم TPE پوشیده شده است. بنابراین کاربران می توانند به راحتی آن را خم کرده و تا کنند. این کابل به راحتی خم شده و جمع می شود. در نتیجه افراد برای حمل آن مشکلی نخواهند داشت و می توانند کابل را در کیف خود قرار دهند تا در هر جایی به راحتی از آن استفاده کنند.

کابل یوگرین منعطف و قابل حمل

پوشش آلومینیومی کابل از قطع شدن اتصال سَری کابل و سیم اصلی آن جلوگیری می کند و بدنه ایمن سَری بادوام بالای خود مانع از آسیب آن می شود.


سازگاری بالا

کابل دو سَر یوگرین قابلیت پشتیبانی از انواع دستگاه های هوشمند اعم از گوشی و تبلت اندرویدی با درگاه های میکرو USB و Type C را دارد. بنابراین کاربران می توانند با استفاده از آن انواع طیف گسترده ای از دستگاه های هوشمند را شارژدهی کنند و محدودیتی برای شارژ آن ها وجود نخواهد داشت.

سازگاری بالا کابل شارژ یوگرین


ویژگی ها

  • کوچک و قابل حمل
  • سازگار با انواع دستگاه های اندرویدی
  • مجهز به قابلیت شارژ سریع
  • امکان انتقال داده با سرعت بالا
  • روکش TPE نرم برای حفاظت از سیم

شما می توانید برای شارژ دستگاه های مختلف خود، شارژر دیواری دو پورت یوگرین را از جانبی تهیه کنید.

...
نویسنده : بازدید : 20 تاريخ : سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت: 19:19