پایه نگهدارنده گوشی راک Rock ABM0001 Car Vent Mount

ساخت وبلاگ
چکیده : پایه نگهدارنده داخل خودرو راک نگهدارنده راک مدل Car Vent Mount با اتصال به پنجره تهویه خودرو می توان... با عنوان : پایه نگهدارنده گوشی راک Rock ABM0001 Car Vent Mount بخوانید :

پایه داخل خودرو راک


نگهدارنده راک مدل Car Vent Mount با اتصال به پنجره تهویه خودرو می تواند گوشی شما را کاملا ایمن و ثابت نگه دارد تا شما با خیالی آسوده به رانندگی بپردازید. 


ظاهری زیبا و با کیفیت

نگهدارنده داخل خودرو راک طراحی متفاوت و بی نظیری دارد که می تواند دکور داخل ماشین شما را زیباتر کند. این هولر ظاهری شبیه به حرف "M" دارد که در قسمت وسط آن برند Rock نوشته شده است. این استند رنگبندی متفاوت و زیبایی دارد که می تواند آن را با سایر وسایل جانبی داخل خودرو، ست نمایید.
این استند از مواد باکیفیتی ساخته شده است که می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای نگهداری گوشی شما داخل ماشین باشد.


هسته ی داخلی مکانیکی


قسمت داخلی پایه، هسته مرکزی آن است که به صورت چرخ دنده ای طراحی شده است و شما تنها با استفاده از یک دست میتوانید گوشی را به راحتی روی پایه قرار دهید و اجازه می دهد تا گوشی کاملا ثابت درون پایه قرار بگیرد و همچنین بتوانید گوشی را با دست از داخل پایه بیرون بیاورید. این قسمت به شکل قیچی باز و بسته می شود تا بتوانید گوشی با سایزهای مختلف را به راختی درون آن قرار دهید.
این براکت فلزی، کاملا قدرتمند گوشی شما نگه میدارد.


سازگار با گوشی های مختلف

با باز و بسته شدن براکت های کشویی که در دو طرف و قسمت پایینی نگهدارنده وجود دارد می توان گوشی های مختلفی درون پایه قرار داد. این پایه در واقع برای عرض موبایل از 58 تا 110 میلی متر و با ضخامت کمتر از 11 میلی متر مناسب است. به طور واضح تر این پایه برای گوشی های 4 تا 6 اینچ مناسب است که طیف وسیعی از مدلهای مختلف را شامل می شود. 

قسمت انتهایی پایه باعث می شود تا به راحتی کابل شارژ را هنگامی که روی پایه قرار دارد به گوشی متصل کرد، این ویژگی باعث شارژ راحت گوشی با شارژر فندکی نیز می شود.

گوشی های سازگار با هولدر راک


سازگاری با دریچه تهویه

هنگام خرید این محصول توجه نمایید که پنجره کولر خودرو، مطابق با یکی از نمونه های زیر باشد.

دریچه های سازگار با هولدر راک


  • ایمن
  • اتصال به دریچه تهویه خودرو
  • عدم ایجاد خط و خش بر روی گوشی
  • عدم ایجاد مزاحمت برای شارژ گوشی
  • سازگار با گوشی های 4 تا 6 اینچ

خوشبوکننده داخل خودرو راک را نیز می توانید از جانبی تهیه نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 13:21