کابل لایتنینگ راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable 1m

ساخت وبلاگ
چکیده : کابل لایتنینگ راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable امروزه با پیشرفت تکنولوژی کمتر کسی اس... با عنوان : کابل لایتنینگ راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable 1m بخوانید :

کابل راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable


امروزه با پیشرفت تکنولوژی کمتر کسی است که وارد این حوزه نشده باشد و از ابزارهای هوشمند استفاده نکند. حتی بسیاری از خردسالان نیز از گجت های هوشمندی مانند گوشی ها و تبلت ها استفاده می کنند. کمپانی های مختلفی برای کودکان لوازم جانبی های مناسب سن آن ها را تولید می کنند. یکی از این شرکت ها، کمپانی تولید لوازم جانبی Rockspace می باشد. راک اسپیس برای کودکانی که از محصولات اپل استفاده می کنند، کابل لایتنینگ طرح زودیاک چینی را طراحی کرده است.

کابل لایتنینگ راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable

این کابل از طراحی زیبایی برخوردار است که شبیه به کاراکترهای انیمیشن ها می باشد و قطعا کودکان آن را می پسندند. سه رنگ زرد، قرمز و صورتی امکان انتخاب مناسب را فراهم می کنند. این کابل از مواد اولیه با کیفیت TPE تولید شده است که امکان شارژ سریع و انتقال داده ها را با سرعت بالا فراهم می کند.

کابل لایتنینگ راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable

کابل کاملا تخت و ضد گره تولید شده است. بنابراین به راحتی به هم پیچیده نمی شود. طول کابل 100 سانتی متر است و با شدت جریان 2.4 آمپر، جریان را عبور می دهد.

کابل لایتنینگ راک Rockspace Chinese Zodiac Lightning Datacable


  • کابل لایتنینگ
  • کیفیت ساخت بالا
  • شارژ و انتقال داده ها با سرعت بالا
  • طول: 1 متر
  • شدت جریان: 5V/2.4A
  • مناسب محصولات اپل
...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 19:01