هندزفری بلوتوث جی بی ال JBL Everest Elite 100 Bluetooth Handsfree

ساخت وبلاگ
چکیده : هندزفری بلوتوث جی بی ال Everest Elite 100 یکی از محصولات فوق العاده این کمپانی امریکایی می باشد. اور... با عنوان : هندزفری بلوتوث جی بی ال JBL Everest Elite 100 Bluetooth Handsfree بخوانید :

جی بی ال Everest Elite 100 یکی از محصولات فوق العاده این کمپانی امریکایی می باشد. اورست الایت 100 صدایی فوق العاده شفاف و با کیفیت را دارد که یکی از بهترین گزینه ها برای موسیقی است. الایت 100 نسخه پیشرفته JBL Everest 100 می باشد که کاربرانِ حرفه ای تر، می توانند از آن استفاده کنند. اتصال هندزفری کاملا بی سیم و به کمک بلوتوث نسخه 4.0 انجام می شود. طراحی آن کاملا سازگار با هندسه گوش و ارگونومیک است و به تکنولوژی نویز کنسلینگ NXTGen تجهیز شده تا هنگام لذت برد از موسیقی هیچ صدای مزاحم نشود. یک میکروفن با قبلیت حذف صداهای اضافی و اکو، به مکالمه ای لذت بخش کمک خواهد کرد. این هدفون بی سیم در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده است.

هندزفری بلوتوث جی بی ال JBL Everest Elite 100 Bluetooth Handsfree


در ساخت JBL Everest Elite 100 از بهترین متد طراحی ارگونومیک استفاده شده است. شما می توانید ساعت ها هندزفری را بر روی گوش خود قرار دهید، بدون آنکه احساس خستگی و درد داشته باشید. هر گاه احساس خستگی کردید، آن ها را از گوش خود خارج کنید. پایه گردنی الایت 100 آن ها را برای شما نگهداری می کنند.


هندزفری بلوتوث جی بی ال به بلوتوث نسخه 4.0 مجهز شده است و می تواند با یک اتصال بی سیم به منبع پخش نظیر گوشی هوشمند، متصل شود. بنابراین محدودیتی برای استفاده از این هدفون بلوتوثی وجود ندارد و کاربران می توانند به سادگی از آن برای کاربری روزانه استفاده کنند.

هندزفری بلوتوث جی بی ال JBL Everest Elite 100 Bluetooth Handsfreeهندزفری بلوتوث جی بی ال JBL Everest Elite 100 Bluetooth Handsfree


هندزفری بلوتوث جی بی ال JBL Everest Elite 100 Bluetooth Handsfree


  • طراحی ارگونومیک و کاملا راحت
  • اتصال کاملا بی سیم
  • کیفیت صدای فوق العاده
  • تکنولوژی نویز کنسلینگ NXTGen
  • مجهز به میکروفن
...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 20:39