ایرفون بلوتوثی راک Rock Torch Bluetooth Earphone

ساخت وبلاگ
چکیده : ایرفون بلوتوثی راک Torch ایرفون بلوتوثی راک یکی از انواع هندزفری های بی سیم است که کاربران می توانند... با عنوان : ایرفون بلوتوثی راک Rock Torch Bluetooth Earphone بخوانید :

راک Torch

ایرفون بلوتوثی راک یکی از انواع هندزفری های بی سیم است که کاربران می توانند از آن برای کاربری روزانه خود استفاده کنند. این هندزفری بلوتوثی ابعاد کوچکی دارد و کاربران می توانند از آن برای مدیذیت تماس ها و موزیک های خود استفاده کنند. ایرفون بی سیم Rock برای کاربرانی که طی روز تماس های مکرری دارند، انتخاب مناسبی خواهد بود.

ایرفون بلوتوثی راک Torch


اتصال بلوتوثی

ایرفون بی سیم راک با یک اتصال بی سیم بلوتوثی به گوشی هوشمند کاربران وصل شده و افراد می توانند بدون محدودیت های سیم و کاملا آژادانه به کار با گوشی هوشمند خود بپردازند و تماس ها یا موزیک های خود را مدیریت کنند. راک ایرفون بی سیم خود را به تکنولوژی Bluetooth نسخه 4.2 مجهز کرده است و کاربران می توانند با وجود این بلوتوث اتصالی پایدار را تجربه کنند. اتصال بی سیم ایرفون راک تا شعاع 10 متر حفظ خواهد شد و کاربران می توانند در محیط کار گوشی هوشمند خود را به راحتی روی میز قرار داده و به کاراهای خود برسند.

اتصال بلوتوثی هندزفری راک


صدای خروجی مطلوب

راک برای طراحی این ایرفون از مواد اولیه باکیفیتی استفاده کرده است که باعث می شود صدای با کیفیتی برای کاربران فراهم شود. حساسیت بالای ایرفون، آنتن سرامیکی و میکروفون قوی به کار رفته در ایرفون بلوتوثی Rock Torch، کنار هم مجموعه ای قدرتمند برای تولید صدایی گوش نواز و شفاف را فراهم آورده است. میکروفون تعبیه شده در این هندزفری بی سیم صدای کاربر را به خوبی گرفته و به مخاطب می رساند.

صدای خروجی مطلوب هندزفری


چرخش 360 درجه قلاب گوش

قلاب های گوش این ایرفون بی سیم، جنس نرم و منعطفی دارند که به خوبی روی گوش کاربر قرار می گیرد. به همین دلیل در اثر استفاده طولانی از آن، آسیبی به گوش وارد نخواهد شد. همچنین Earhook هندزفری راک قابلیت چرخش 360 درجه داشته و کاربران می توانند متناسب با نوع گوش خود، ایرهوک را روی گوش تنظیم کنند.

چرخش 360 درجه قلاب گوش ایرفون بلوتوث راک


درایورهای باکیفیت

درایورهای به کار رفته در این هندزفری بی سیم قطری برابر با 10 میلی متر دارد. این درایورها می توانند صدای قدرتمندی تولید کنند که بازه قابل توجهی از فرکانس را پشتیبانی می کند. این هدفون صدای خالص و تمیزی ایجاد می کند که برای کاربران رضایت بخش است.

درایورهای باکیفیت ایرفون بی سیم راک


کلید چند منظوره

راک برای کاهش وزن این ایرفون بلوتوثی، فقط یک کلید روی آن تعبیه کرده است. بنابراین کاربران برای مدیریت تماس ها، موزیک ها و خاموش یا روشن کردن هندزفری بی سیم راک Torch، فقط با یک کلید سر و کار دارند. کاربری آسان این کلید، باعث کاربردی تر شدن ایرفون راک شده است.

کلید چند منظوره ایرفون بی سیم راک


ویژگی ها

  • اتصال بی سیم بلوتوثی
  • درایورهای با کیفیت
  • کلید چند منظوره
  • امکان چرخش 360 درجه ایرهوک
  • صدای خروجی مطلوب

شما می توانید برای شارژ این ایرفون، پاور بانک راک 10000mAh را از جانبی تهیه کنید.

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 20:22