کفش اسپرت شیائومی Xioami GTS Light Weight Sport Shoes

ساخت وبلاگ
چکیده : کفش اسپرت شیائومی این کفش یک محصول جدید از سوی شرکت شیائومی است که با همکای شریک تجاری او کمپانی GTS... با عنوان : کفش اسپرت شیائومی Xioami GTS Light Weight Sport Shoes بخوانید :

کفش اسپرت شیائومی

این کفش یک محصول جدید از سوی شرکت شیائومی است که با همکای شریک تجاری او کمپانی GTS طراحی و تولید شده است. این کفش ظاهری اسپرت و ورزشی دارد که بیشتر مناسب آقایان خواهد بود.


در قلب کفش کتانی شیائومی، دو لایه وجود دارد که به خوبی به هم چسبیده شده است. قدم زدن با این کفش بسیار راحت است و احساس سبکی را هنگام پیاده روی درک خواهید کرد. لایه رویی کفش هنگام گام برداشتن به خوبی خم می شود و فشاری روی پا ایجاد نمی کند. لایه ی رویی کفش از پارچه ای بسیار مقاوم ساخته شده است که علاوه بر عمر و دوام بالا، به پاهای شما اجازه نخواهد داد تا عرق کند. به لطف فرم راحت و ارگونومیک، کفش ورزشی GTS با وزن کمی که دارد به راحتی پاهای شما را در برمیگیرد.

کفش اسپرت شیائومی

قسمت هایی از این کفش نیز با پلی استر کار شده است. همچنین یک بند کوچک وجود دارد، که زیر پوشش تزئینی پنهان شده است. این کفش بدون بند و یا چسب طراحی شدهاست تا به راحتی و به سرعت بتوانید آن را بپوشید و یا در بیاورید و تنها از کش پهنی روی آن استفاده شده است تا به خوبی پا داخل کفش قرار بگیرد. این کفش در سایزهای 39 تا 44 در حال تولید است و در دو رنگ خاکستری و مشکی دوخته می شود.

کفش اسپرت شیائومی

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 20:22