دماسنج و رطوبت سنج شیائومی Xiaomi Smart Hygrometer

ساخت وبلاگ
چکیده : دماسنج الکترونیکی و رطوبت سنج شیائومی این دستگاه Xiaomi دما و رطوبت اتاق را اندازه گیری می کند و پار... با عنوان : دماسنج و رطوبت سنج شیائومی Xiaomi Smart Hygrometer بخوانید :

دماسنج الکترونیکی و رطوبت سنج شیائومی


این دستگاه Xiaomi دما و رطوبت اتاق را اندازه گیری می کند و پارامترها بر روی صفحه نمایش داده می شوند. این دماسنج مجهز به صفحه نمایش با جوهر الکترونیکی است. این نمایشگر دارای لبه های منحنی اشکل است.

اندازه رطوبت سنج شیائومی،64.5x64.5x9.7 میلی متر است و با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست PC، ABS و PMMA ساخته شده است. علاوه بر نشان دادن دما و رطوبت، دارای 6 نوع اطلاعیه است که حالت اتاق را نشان می دهد، با استفاده از علامت های صورتک کاربر را از شرایط محیط آگاه می سازد.

دماسنج الکترونیکی و رطوبت سنج شیائومی

دستگاه مجهز به سنسورهای دیجیتال با دقت بالا است که دما را با دقت 0.3 ℃ و رطوبت را با دقت 3% RH اندازه گیری می کند. همچنین امکان مشاهده دما با واحد مختلف سانتیگراد یا فارنهایت وجود دارد.

این دستگاه که با یک باتری سکه ای CR2032 که داخل آن نصب شده است، انرژی خود را تامین می کند و کارکرد آن در حدود یک سال خواهد بود.

دماسنج الکترونیکی و رطوبت سنج شیائومی

چند راه برای نصب دستگاه وجود دارد: می توان آن را به صورت عمودی با استفاده از یک پایه قابل حمل نصب کرد یا با استفاده از برچسب های ویژه بر روی دیوار نصب نمایید. همچنین می تواند با استفاده از آهنربا نیز آن را متصل کرد.

رطوبت سنج شیائومی برای اتاق کودکان، اتاق خواب، محل کار، گلخانه، آشپزخانه، حمام و دیگر مکان های آپارتمان مناسب است.

دماسنج و رطوبت سنج شیائومی


سنسور تشخیص دود شیائومی را نیز می توانید از جانبی تهیه نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت: 20:22