پایه نگهدارنده آهن ربایی گوشی راک Rock Space Magnetic Ball Joint Holder

ساخت وبلاگ
چکیده : پایه نگهدارنده گوشی راک استفاده از پایه نگهدارنده هنگام رانندگی باعث می شود بدون نیاز به نگه داشتن گ... با عنوان : پایه نگهدارنده آهن ربایی گوشی راک Rock Space Magnetic Ball Joint Holder بخوانید :

پایه نگهدارنده گوشی راک

استفاده از پایه نگهدارنده هنگام رانندگی باعث می شود بدون نیاز به نگه داشتن گوشی، از مسیریابی نقشه آن استفاده کرد. پایه نگهدارنده راک مدل Magnetic Ball Joint به گونه ای طراحی شده است که روی داشبورد قرار گرفته و گوشی را توسط آهنربا نگه میدارد.

پد ضد لغزش پایه

قسمت اصلی هولدر راک، به یک پد سلیکونی چسبیده شده است. این پد با قرار گیری روی داشبورد بدون هیچگونه لغزشی می تواند گوشی شما را نگه دارد. در قسمت زیر پدف برچسب محافظی وجود دارد که برای نصب آن روی داشبورد بایستی آن را جدا نمایید و در محل مورد نظر آن را قرار دهید. این پد کامل منعطف است و به راحتی قابل استفاده و نصب می باشد.

پایه نگهدارنده گوشی راک

پایه آهن ربایی

در بسته بندی این پایه دو قطعه فلز آهنربایی وجود دارد که کاربر می تواند با اتصال یکی از آن ها به گوشی خود، ارتباط مغناطیسی میان گوشی و هولدر را ایجاد کند. با توجه به سایز گوشی می توانید برچسب آهنربایی کوچک یا بزرگ را برای آن انتخاب نمایید. استفاده از چهار آهنربای قوی در قسمت نگهدارنده هولدر باعث شده تا گوشی حتی در مسیر های صعب العبور نیز به آسانی از پایه جدا نشود. بنابراین با خیال آسوده به مسیر خود ادامه دهید و نگران گوشی خود نباشید.

پایه نگهدارنده راک مدل Magnetic Ball Joint

چرخش 360 درجه

وجود یک گوی داخل این هولدر، باعث شده تا این استند با زاویه 360 درجه بچرخد. بنابراین می توان به راحتی گوشی را در زاویه دلخواه تنظیم کرده و به خوبی روی نمایشگر تسلط داشت. مفصل توپی در انتهای این نگهدارنده باعث شده است استند در همه زوایا به خوبی بچرخد.

پایه نگهدارنده راک مدل Magnetic Ball Joint

آینه دوربین دار داخل خودرو راک را نیز می توانید از جانبی تهیه نمایید.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 8:58