توپ بدنسازی پیلاتس شیائومی Xiaomi Yunmai Yoga Ball

ساخت وبلاگ
چکیده : توپ بدنسازی پیلاتس شیائومی توپ های ورزشی برای انجام حرکات کششی و موضعی به منظور لاغری یا فرم دادن به... با عنوان : توپ بدنسازی پیلاتس شیائومی Xiaomi Yunmai Yoga Ball بخوانید :

توپ بدنسازی پیلاتس شیائومی

توپ های ورزشی برای انجام حرکات کششی و موضعی به منظور لاغری یا فرم دادن به بدن به کار می آیند. بسیاری از ورزشکاران با استفاده از این توپ ها نرمش ها و حتی حرکات ورزشی سنگین تر را انجام می دهند. به همین دلیل انواع مختلفی از این توپ ها در بازار موجود است. شیائومی نیز توپ ورزشی ویژه پیلاتس و یوگا را طراحی کرده است که برای ورزشکاران چه در خانه و چه در باشگاه مناسب است.

این توپ از پلاستیک نرم طراحی شده است که در حالت بدون باد به سادگی تا می شود و فضای بسیار کمی اشغال می کند. اما باد کردن این توپ با دستگاه به راحتی امکان پذیر است و پس از پر کردن توپ، باد به راحتی از آن بیرون نخواهد رفت. این توپ در برابر فشار بدن کاربران کاملا مقاوم است و افراد نباید نگران پاره شدن آن در اثر فشار بدن باشند.

توپ بدنسازی پیلاتس شیائومی

توپ شیائومی همچنین ضد انفجار است و در صورتی که به هر دلیلی پاره شود آسیبی به کاربران وارد نمی کند و نظیر بسیاری از توپ ها به صورت ناگهانی منفجر نمی شود. یک نوار پهن از نقاط برجسته روی توپ بدنسازی شیائومی تعبیه شده است که حین ورزش روی سطح زمین می چرخد و با ایجاد اصطکاک مانع لیز خوردن توپ زیر بدن کاربران می شود.

توپ بدنسازی پیلاتس شیائومی با طراحی کاربردی


ویژگی ها

  • توپ شیائومی مقاوم در برابر فشار و انفجار
  • ساخته شده از پلاستیک نرم و منعطف
  • کاربری آسان
  • مناسب برای ورزش های پیلاتس و یوگا
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت: 12:11