گیم بال سه محوره بلوتوثی شیائومی Xiaomi Piro Three Axis Shooting Stabilizer

ساخت وبلاگ
چکیده : گیمبال سه محوره شیائومی بسیاری از کاربران، با استفاده از دوربین جلوی گوشی هوشمند خود به ثبت خاطراتشا... با عنوان : گیم بال سه محوره بلوتوثی شیائومی Xiaomi Piro Three Axis Shooting Stabilizer بخوانید :

گیمبال سه محوره شیائومی

بسیاری از کاربران، با استفاده از دوربین جلوی گوشی هوشمند خود به ثبت خاطراتشان می پردازند. اما در دست گرفتن گوشی هوشمند به منظور عکاسی و فیلمبرداری به دلیل زوایای تیز و طراحی باریک گوشی های هوشمند کمی سخت به نظر می رسد. به همین دلیل، استفاده از مونوپادها و پایه های مختلف برای نصب گوشی و استفاده از آن طراحی و عرضه شده اند. گیمبال شیائومی با پایه کوتاه به دسته ای برای نصب گوشی و استفاده آسان از آن تبدیل شده است. کاربران می توانند گوشی هوشمند خود را روی آن قرار دهند و آن را در دست بگیرند تا حین عکاسی، تسلط بیشتری روی گوشی داشته باشند.

مونوپاد پیرو Three-Axis Shooting Stabilizer


اتصال از طریق بلوتوث

این گیمبال از طریق بلوتوث نسخه 4.0 به دستگاه هوشمند کاربران متصل می شود. بنابراین برای عکاسی با این دسته سلفی هیچ سیم و کابلی از این دستگاه به گوشی کاربران متصل نخواهد شد و فقط از طریق یک ارتباط بی سیم بلوتوثی، کاربران می توانند به سادگی به عکاسی بپردازند.

امکان اتصال از طریق بلوتوث


دارای باتری با ظرفیت مناسب

گیمبال شیائومی Three Axis Shooting Stabilizer به یک باتری با ظرفیت 1050 میلی آمپر مجهز شده است و کاربران می توانند بدون نگرانی از تمام شدن ظرفیت این باتری مدت های زیادی با گیمبال خود به عکسبرداری یا فیلمبرداری بپردازند.

مونوپاد دارای باتری با ظرفیت مناسب


دارای برنامه ویژه

این گیمبال با اپلیکیشن مخصوص خود تنظیمات دوربین گوشی را برای داشتن عکس هایی با زاویه و کیفیت بهتر مدیریت می کند. اما این برنامه کاملا به زبان چینی بوده و زبان های دیگر را پشتیبانی نمی کند. بنابراین استفاده از آن برای کاربران با مشکل همراه خواهد بود.

مونوپاد مجهز به برنامه ویژه


تغییر زاویه برای عکاسی

گیمبال مورد نظر از طریق سه محور تعبیه شده روی آن به سادگی حرکت می کند و کاربران می توانند آن را در زاویه مناسب با حالت خود قرار دهند تا به راحتی به عکاسی با آن بپردازند. این گیمبال حداکثر تا زاویه 270 درجه امکان چرخش و تغییر زاویه را دارد.

امکان تغییر زاویه مونوپاد برای عکاسی


امکان نصب روی سه پایه

کاربران می توانند گیم بال را از طریق گیره های آن به سادگی و بدون پیچیدگی روی سه پایه ویژه عکاسی و فیلم برداری نصب کنند. به این ترتیب می توانند بدون لرزش، تکان خوردن و تار شدن دوربین به عکاسی سلفی با آن بپردازند. این دستگاه کاربری آسانی دارد و کاربران برای استفاده از آن مشکلی نخواهند داشت.

امکان نصب مونوپاد روی سه پایه


حمل آسان

گیم بال شیائومی ابعاد کوچکی دارد و با جنسی از پلاستیک ABS  سبک وزن محسوب می شود. بنابراین کاربران می توانند به راحتی آن را با خود حمل کنند. گیره نصب گوشی روی گیمبال، از طریق محورهای تعبیه شده روی آن به سمت پایین خم می شود و کاربران می توانند ابعاد آن را کوچک تر کنند. در نتیجه برای حمل این مونوپاد مشکلی وجود ندارد و کاربران می توانند به راحتی آن را در سفرها و ماجراجویی های خود به همراه داشته باشند.

مونوپاد پیرو با حمل آسان


ویژگی ها

  • دارای اپلیکیشن
  • امکان نصب روی سه پایه دوربین
  • حمل آسان
  • ابعاد کوچک
  • دارای باتری
  • اتصال بلوتوثی
  • پایه برای قرارگیری روی سطح
...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 17:18