چرخ کمکی اسکوتر شیائومی Xioami Scooter Auxiliary wheel A1/S2

ساخت وبلاگ
چکیده : چرخ کمکی اسکوتر شیائومی همانطور که میدانید اسکوتر تک چرخ شیائومی یکی از محبوترین و جذاب ترین اسکوتره... با عنوان : چرخ کمکی اسکوتر شیائومی Xioami Scooter Auxiliary wheel A1/S2 بخوانید :

چرخ کمکی

همانطور که میدانید اسکوتر تک چرخ شیائومی یکی از محبوترین و جذاب ترین اسکوترهایی است که می تواند اوقات فراغت شما لذت بخش تر کند. ظاهر این محصول نه خسته‌کننده است و نه پرزرق و برق. بلکه با طراحی ظاهری زیبا و جذاب می‌تواند هر کاربری را راضی نگه دارد. اندازه مناسب و طراحی ارگونومیک اسکوتر شیائومی آن را برای سرگرمی کودکان و بزرگسالان مناسب کرده است. کاربران می‌توانند ساعت‌ها به ورزش اسکیت بپردازند بدون اینکه مشکلی با این وسیله داشته باشند. اما امکانات و توانمندی‌های این محصول بیشتر از مصرف برای بازی و سرگرمی است.

البته مسئله اصلی برای استفاده از این اسکوتر حفظ تعادل است که شاید برای برخی از افراد در ابتدای کار، مشکل و سخت باشد. شیائومی برای حل این مشکل جرخ های کمکی طراحی کرده است که با نصب آنها در دو طرف اسکوتر می توانید بسیار راحت تعادل خود حفظ نمایید.

چرخ کمکی اسکوتر شیائومی

این چرخ های کمکی با اسکوتر شیائومی A1 و S1 سازگار است و با وجود وسایل و پیچهای همراه آن به راحتی میتوانید آن را روی اسکوتر سوار نمایید.

چرخ کمک اسکوتر تک چرخ شیائومی

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 17:18