هدفون بلوتوث لیبراتون Libratone Q Adapt On-Ear Headphones

ساخت وبلاگ
چکیده : هدفون بلوتوثی لیبراتون Q Adapt هدفون های بلوتوثی به دلیل حذف محدودیت های سیم، جذابیت بالایی برای کار... با عنوان : هدفون بلوتوث لیبراتون Libratone Q Adapt On-Ear Headphones بخوانید :

ی لیبراتون Q Adapt

هدفون های بلوتوثی به دلیل حذف محدودیت های سیم، جذابیت بالایی برای کاربران دارند. عده زیادی از کاربران دستگاه های هوشمند با استفاده از هدست های بی سیم، لذت کار با دستگاه های بلوتوثی و بی سیم را تجربه کرده اند. یکی از انواع هدفون های بلوتوثی که برای کاربران حرفه ای گجت های دیجیتالی انتخاب مناسبی است، هدفون بلوتوثی لیبراتون مدل Q Adapt است. کاربران می توانند با استفاده از این هدفون بلوتوثی موزیک های خود را با کیفیت متفاوتی گوش دهند.


اتصال دوگانه

هدفون لیبراتون می تواند از طریق اتصال بی سیم بلوتوثی به گوشی هوشمند یا تبلت کاربران متصل شود. به این ترتیب کاربران آزادی عمل بیشتری برای فعالیت های روزانه خود خواهند داشت. همچنین افراد می توانند در صورت نیاز منبع پخش را از طریق اتصال کابلی به هدفون بی سیم Libratone وصل کنند.

اتصال دوگانه هدفون بلوتوثی لیبراتون


صدای غنی با آهن ربای نئودینیوم

هدفون بلوتوثی لیبراتون خروجی صدای بسیار باکیفیتی دارد و کاربران می توانند در هر جایی صدای تمیز با باس عمیق بشنوند. چرا که مگنت های به کار رفته در این هدفون بی سیم از نوع نئودینیوم هستند. این مگنت ها در طبیعت فراوانی کمی دارند و به سختی یافت می شوند. به همین دلیل قیمت گرانی دارند. کیفیت بالای نئودینیوم در هدفون باعث می شود جزییات صدا با کیفیت بسیار بالایی پخش شود، تا کاربران بتوانند همه جزییات موزیک را به خوبی بشنوند. 

صدای غنی هندزفری لیبراتون با مگنت نئودینیوم


کنترل موزیک و صدا، تنها با چند ضربه

برای کار با هدفون بلوتوثی لیبراتون، نیازی به استفاده از کلید و دکمه خاصی نیست. کاربران برای پخش، توقف یا تغییر موزیک، و برای کاهش یا افزایش حجم صدا، می توانند به سادگی از رابط کاربری لمسی این هدفون بلوتوثی استفاده کنند. به این ترتیب برای مدیریت موزیک و صدا کافی است کاربران روی گوشی هدفون ضربه بزنند.

کنترل موزیک و صدا در هدفون لیبراتون، تنها با چند ضربه


باتری باظرفیت و همیشه آماده به کار

هدفون بلوتوثی Libratone برای کاربرانی که خیلی اهل سفر بوده و در هر شرایطی ناچار به حرکت از جایی به جای دیگر هستند، گزینه مناسبی است. چرا که برخلاف بسیاری از هدفون‌ ها، Q Adapt On-Ear Headphones ظرفیت باتری بالایی دارد و می تواند ساعت ها برای کاربران فعال باقی بماند. در واقع به ادعای Libratone این هدفون در مدت 3 ساعت به طور کامل شارژ شود و با باتری شارژ شده تا 20 ساعت پخش مداوم را پشتیبانی کند. گرچه مدت زمان دقیق شارژدهی دستگاه متناسب با هر کاربر، نوع کاربری و نوع موزیک های در حال پخش متفاوت خواهد بود. همچنین اگر کاربران فراموش کنند هدفون خود را به شارژ بزنند، باز هم نباید نگران چیزی باشند. چرا که هدفون لیبراتون می تواند با اتصال کابلی به گوشی هوشمند یا تبلت کاربران متصل شده و باز هم آماده به کار خواهد بود.

باتری باظرفیت و همیشه آماده به کار هدفون لیبراتون


قابلیت حذف صداهای مزاحم و نویز فعال

یکی از قابلیت هایی که در هدفون Libratone وجود دارد، امکان حذف نویز و سر و صداهای اضافه محیط است. در صورتی که که کاربران نخواهند به هیچ وجه صداهای محیط را بشنوند، می توانند به راحتی تنها با لمس یک کلید، قابلیت حذف نویز را فعال کنند تا ضمن حذف صداهای مزاحم، مکالمات با کیفیتی را در تماس های خود تجربه کنند و به موزیک با حس و حال بهتری گوش فرا دهند. در واقع کاربران می توانند انتخاب کنند صداهای محیط بیرون را بشنوند یا نه!

قابلیت حذف صداهای مزاحم و نویز فعال در هدفون لیبراتون

کاربران می توانند میزان حذف نویز هدفون لیبراتون را در چهار سطح مختلف تنظیم کنند تا متناسب با کاربری آن ها، بهترین تعادل بین موسیقی و صداهای محیطی فراهم شود.

حدف نویز فعال هدفون لیبراتون


اتصال به هدفون Q Adapt و اشتراک گذاری موسیقی یا فیلم

یکی از ویژگی های جالب توجه هدفون Q Adapt لیبراتون، امکان اتصال هدفون به یک هدفون Q Adapt دیگر است. به این ترتیب وقتی دو فرد این هدفون را داشته باشند، می توانند موزیک های موردعلاقه خود را با فرد دیگر به راحتی به اشتراک بگذارند تا هر دو با هم از یک موزیک زیبا و گوش نواز لذت ببرند.

اتصال به هدفون Q Adapt و اشتراک گذاری موسیقی یا فیلم


مدیریت هدفون با برنامه Libratone

لیبراتون برای این هدفون بلوتوثی اپلیکیشن ویژه ای در نظر گرفته است که کاربران می توانند با استفاده از آن از قابلیت ها و امکانات این برنامه استفاده بهینه تری داشته باشند. برنامه Libratone برای اغلب محصولات این کمپانی نظیر Libratone Zipp یا Libratone Zipp Mini مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران می توانند با برنامه لیبراتون اتصال بلوتوث و WiFi را برقرار یا قطع کنند. موزیک ها را پخش یا متوقف کنند و تنظیمات صدای اسپیکرها را متناسب با سلیقه خود تغییر دهند.

مدیریت هدفون با برنامه Libratone

بنابراین کاربران می توانند برای دسترسی به همه قابلیت های هدفون Q Adapt یا سایر محصولات لیبراتون، برنامه Libratone ویژه iOS و برنامه Libratone ویژه Android را دانلود کنند.


ویژگی ها

  • باتری باظرفیت
  • امکان اتصال به یک هدفون Q Adapt دیگر
  • دارای مگنت نئودینیوم
  • قابلیت حذف صداهای مزاحم
  • کنترل موزیک و صدا با فرمان های لمسی

شما می توانید برای شارژ هدفون لیبراتون، پاوربانک و مودم همراه 4G شیائومی را از جانبی تهیه کنید.

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت: 21:44