چشم بند خواب شیائومی Xiaomi Sleep Mask 8H Cool Feeling Goggles

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  چشم بند خواب شیائومی

  افراد زیادی هستند که به دلیل حساسیت بالا نسبت به نور، در صورت وجود نور در محیط نمی توانند خواب راحتی را تجربه کنند. به همین دلیل استفاده از چشم بند خواب به این کاربران توضیه می شود. شیائومی با طراحی و عرضه چشم بند خواب این کاربران حساس به نور را در داشتن خوابی خوشایند و مطبوع همراهی کرده است. چشم بند شیائومی جنسی نرم دارد که با لمس آن احساس مطبوعی به کاربران دست خواهد داد. افراد می توانند بدون نگرانی از آسیب و حساسیت های پوستی از چشم بند Xiaomi استفاده کنند. این چشم بند جنسی نخی پنبه ای دارد و قرارگیری آن روی پوست، باعث عرق پوست صورت نخواهد شد. چشم بند خواب Xiaomi ضمن اینکه سبک بوده و آسیبی برای کاربران ندارد، ضخامت کافی داشته و به خوبی از ورود نور به چشم جلوگیری می کند.

  چشم بند خواب شیائومی


  این چشم بند از دو لایه تشکیل شده است. یک لایه پارچه ای با جنس خنک است که امکان تنفس را برای پوست فراهم کرده و مانع عرق سوز شدن پوست خواهد شد. و لایه دیگر از پلی ژن تشکیل شده است که گرمای مطبوعی برای چشم ها فراهم می کند تا کاربران خوابی آسوده را تجربه کنند. 

  جنس نرم چشم بند خواب شیائومی


  در سطح داخلی چشم بند (در ناحیه بینی) پوشش آبی کوچکی تعبیه شده است که از آزار پوست بینی جلوگیری کرده و احساس سبکی خوشایندی برای کاربران به ارمغان می آورد. چشم بند شیائومی برش دقیق و استانداردی دارد که روی استخوان بینی انحنای بیشتری پیدا کرده است تا راه تنفسی کاربران را مسدود نکند.

  پوشش آبی روی چشم بند شیائومی


  شیائومی بندی با پهنای مناسب 2 سانتی متر، برای این چشم بند در نظر گرفته است که کاربران با قرار دادن چشم بند روی چشم، می توانند بند کشی را دور سرشان بیندازند. این بند پهنای مناسبی داشته و با طول دقیقی که برای آن در نظر گرفته شده است، فشاری به سر وارد نخواهد کرد.

  بند پهن چشم بند خواب شیائومی

  به این ترتیب افراد می توانند با وجود این چشم بند، خوابی راحت را تجربه کنند.


  ویژگی ها

  • ابعاد 20x9 سانتی متر
  • طراحی دو لایه
  • مقاوم در برابر عبور نور
  • ضد حساسیت
  • بدون آسیب یا ایجاد عرق روی پوست
  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 19:06
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها