پایه نگهدارنده آهن ربایی بیسوس Baseus Small Ears Series Magnetic Suction Bracket Leather Type

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  نگهدارنده آهن ربایی چرمی بیسوس

  پایه نگهدارنده مغناطیسی بیسوس، استندی کوچک است که روی داشبورد خودرو نصب می شود. با به کار گیری توپی داخل هولدر، چرخش و تنظیم جهت گوشی روی آن به راحتی امکان پذیر خواهد بود. به طوریکه با زوایه 360 درجه با توجه به نیاز شما جهت ایجاد بهترین زاویه دید می چرخد.


  هولدر با کیفیت با ظاهری زیبا

  این نگهدارنده از سری چرمی است و این به دلیل نوع روکش آن از چرم بسیار کیفیت است که باعث ایجاد ظاهری زیبا برای این استند شده است. با چسباندن ورق های آهن ربایی همراه محصول به پشت گوشی و یا پشت قاب گوشی، با نزدیک کردن گوشی به پایه به خوبی استند گوشی را جذب کرده و آن را نگه می دارد.

  این هولدر را با قرارگیری روی داشبورد با روکش چرمی داشبورد، ظاهری لوکس و کاملا مطابق خواهد داشت.


  مکش قوی نگهدارنده مغناطیسی

  داخل این نگهدارنده 4 آهن ربا به کار رفته است که با ایجاد حالت مغناطیسی،با مکش بسیار قوی، گوشی را نگه می دارد و در برابر تکان های شدید خودرو مانع از لغزش و افتادن گوشی می شود البته این آهن رباها خللی در آنتن دهی گوشی ایجاد نمی کنند.


  قابلیت چرخش 360 درجه

  بیسوس نگهدارنده خود را به گونه ای طراحی کرده است که قادر است به صورت 360 درجه بچرخد. بنابراین کاربران می توانند گوشی هوشمند خود را روی استند در زاویه دلخواه تنظیم کنند. با جداسازی محافظ زیر هولدر می توانید آن را روی داشبورد بچسبانید.


  ویژگی ها

  • قابل اتصال روی داشبورد
  • سازگار با انواع گوشی های هوشمند
  • مکش قوی نگهدارنده مغناطیسی
  • نصب آسان

  شما می توانید برای شارژ گوشی هوشمند خود در خودرو، شارژر فندکی سریع بیسوس را از جانبی تهیه کنید.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 2:38
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها