شارژر بی سیم بیسوس Baseus Donut Wireless Charger | بلاگ

شارژر بی سیم بیسوس Baseus Donut Wireless Charger

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شارژر بی سیم بیسوس Donut Wireless Charger

شارژرهای بی سیم یکی از انواع دستگاه های شارژ گوشی های هوشمند هستند که برای گوشی های دارای قابلیت شارژ بی سیم مورد استفاده قرار می گیرند. این شارژرها با حذف سیم و اتصالات کابلی برای گوشی هوشمند مانع از محدودیت های سیم و کابل برای شارژ گوشی می شوند. شارژر بی سیم بیسوس مدل Donut Wireless Charger از انواع شارژرهای بی سیم محسوب می شود که کاربران می توانند با استفاده از آن لذت شارژ بی سیم گوشی هوشمند خود را تجربه کنند.

شارژر بی سیم بیسوس Donut Wireless Charger


شکل ظاهری جذاب

شارژر وایرلس بیسوس شکل ظاهری جالب توجهی دارد و کاربران می توانند با ظاهر خاص و منحصر به فرد این شارژر که شبیه به دونات است، سبک جالب و خاصی برای خود فراهم کنند. به این ترتیب در محل کار، خانه و هر جای دیگر با استفاده از این شارژر ظاهر و سبک متفاوتی برای خود خواهند داشت.

شکل ظاهری جذاب شارژر وایرلس بیسوس


قابلیت شارژ سریع

شارژر بی سیم بیسوس به تکنولوژی شارژ سریع دستگاه های هوشمند مجهز شده است. بنابراین در صورتی که دستگاه هوشمند کاربران این قابلیت را داشته باشد، آن ها می توانند دستگاه هوشمند خود را از طریق Donut بیسوس با سرعت بالایی و در مدت زمان کمی (حداکثر 1.5 ساعت) شارژ کنند. در نتیجه در وقت افراد صرفه جویی خواهد شد.

قابلیت شارژ سریع دستگاه هوشمند با


بدون نیاز به جداسازی کاور محافظ گوشی

برخلاف بسیاری از شارژرهای بی سیم، کاربران برای استفاده از این شارژ وایرلس نیازی به جداسازی قاب محافظ گوشی هوشمند خود ندارند و می توانند با وجود قاب محافظ گوشی، دستگاه هوشمند خود را شارژدهی کنند. البته در صورتی که کاور محافظ گوشی هوشمند کاربران ضخامتی بیشتر از 8 میلی متر داشته باشد، در روند شارژ گوشی اختلال ایجاد می کند. بنابراین استفاده از قاب هایی با ضخامت کم مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد کرد.

شارژر وایرلس بیسوس بدون نیاز به جداسازی کاورگوشی

همچنین در صورتی که نیاز باشد کاربران می توانند دستگاه هوشمند خود را تا 8 میلی متر از شارژر جدا کنند.


صفحه شارژ بزرگ

بیسوس صفحه شارژ دستگاه شارژ بی سیم خود را با ابعاد بزرگی طراحی کرده است. در نتیجه برای قرار دادن گوشی روی آن مشکلی وجود ندارد و کاربران می توانند به راحتی گوشی را روی سطح دایره ای شکل شارژر وایرلس Baseus قرار دهند. صفحه مغناطیسی تعبیه شده در این شارژر نیز ابعاد بزرگی دارد و می تواند قسمت اصلی گوشی هوشمند را به طور کامل بپوشاند. در نتیجه برای شارژ گوشی هوشمند، مشکلاتی نظیر قطع و وصل اتصال شارژر وجود نخواهد داشت.

صفحه شارژ بزرگ شارژر وایرلس بیسوس


ویژگی ها

  • قابلیت شارژ بی سیم 
  • مجهز به تکنولوژی شارژ سریع
  • بدون نیاز به جداسازی کاور گوشی
  • صفحه شارژ بزرگ
  • شکل ظاهری متفاوت
  • رنگ بندی متنوع

شما می توانید گیره نگهدارنده کابل شارژ بیسوس را از جانبی تهیه کنید.

...
نویسنده : بازدید : 23 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 5:06