قاب محافظ آیفون Kutis Case Apple iPhone X

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  قاب محافظ کوتیس iPhone X

  کاورهای محافظ با پوشش کامل گوشی هوشمند مانع از آسیب گوشی در برابر ضربات و آسیب های مختلف می شوند. یکی از انواع کاورهای محافظ قاب محافظ Kutis است. کاربران می توانند با استفاده از این قاب محافظ مانع از آسیب گوشی هوشمند خود در برابر آسیب های مختلف شوند. قاب محافظ Kutis ویژه گوشی هوشمند اپل آیفون X طراحی شده است.


  نصب و جداسازی آسان

  قاب محافظ Kutis از پلاستیک سخت و خشک PC ساخته شده است و جنس نرم یا منعطف ندارد. اما کمپانی سازنده برای سهولت در نصب و جداسازی این کاور محافظ، روی گوشه های پایینی قاب محافظ خود را با خطوط نازکی برش داده و باز گذاشته است. بنابراین کاربران می توانند قاب محافظ سخت را به سادگی روی گوشی هوشمند خود نصب یا از آن جدا کنند.

  نصب و جداسازی آسان قاب آیفون ایکس


  عدم محدودیت در دسترسی به پورت ها و دوربین

  قاب Kutis طراحی استانداردی دارد. به همین دلیل در محل قرارگیری پورت ها و دوربین با برش های دقیقی به خوبی باز شده است و کاربران برای دسترسی به این امکانات گوشی مشکلی نخواهند داشت و می توانند به راحتی به امکانات گوشی دست پیدا کنند.

  عدم محدودیت در دسترسی به پورت های آیفون X


  حفاظت از دوربین و کلیدها

  کلیدهای گوشی از پر مصرف ترین قطعات آن هستند. به همین دلیل Kutis روی کلیدها را با پوشش برجسته و نازکی پوشانده است تا ضمن دسترسی ساده به کلیدها، مانع از آسیب آن ها در برابر فشار و ضربه شود. همچنین قاب محافظ در اطراف دوربین کمی برآمده تر است تا با احاطه لنز دوربین، مانع از خط و خراش روی لنز دوربین شود.

  حفاظت از دوربین و کلیدها آیفون X


  مقاوم در برابر لک و اثر انگشت

  سطح قاب Kutis با طرح های خمیده و زیبایی پوشیده شده است که سطح نیمه برجسته ای دارند. این طرح های برجسته از دو نظر برای کاربران مزیت دارند. اول اینکه با ایجاد اصطکاک مانع از لغزش و لیز خوردن قاب از دست کاربران می شود. همچنین، این طرح های برجسته، قاب محافظ  را در برابر جذب لک، چربی و اثر انگشت مقاوم کرده است و کاربران می توانند بدون نگرانی از کثیف شدن قاب، ساعت ها با گوشی هوشمند اپل آیفون X کار کنند.

  قاب آیفون ایکس مقاوم در برابر لک و اثر انگشت


  ویژگی ها

  • مقاوم در برابر جذب لک و چربی
  • مقاوم در برابر لغزش
  • حفاظت 360 درجه از گوشی
  • عدم محدودیت در دسترسی به پورت ها و دوربین
  • حفاظت از کلیدها و دوربین
  • جنس سخت و مقاوم

  شما می توانید برای حفاظت بیشتر از نمایشگر گوشی هوشمند خود،  گلس محافظ نیلکین آیفون X را از جانبی تهیه کنید.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 5:06
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها