قاب محافظ اپل واچ Coteetci TPU Case Apple Watch 38mm Series 2 | بلاگ

قاب محافظ اپل واچ Coteetci TPU Case Apple Watch 38mm Series 2

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قاب Coteetci اپل واچ سری 2

ساعت های هوشمند اپل دستگاه های بسیار گرانی هستند که کاربران اپل واچ را برای استفاده بهتر و بیشتر از گوشی هوشمند اپل همراهی می کنند. این دستگاه های هوشمند قیمت بالایی دارند که باعث شده کاربران بیش از سایر وسایل خود نسبت به نگهداری از ساعت هوشمند اپل دقت به خرج دهند. به همین دلیل کمپانی های سازنده لوازم جانبی اقدام به ساخت قاب محافظ ویژه ساعت هوشمند اپل کرده اند که با پوشش کامل ساعت هوشمند اپل سری 2 مانع از آسیب این ساعت های هوشمند در برابر خط و خراش، گرد و غبار و سایر آسیب های معمول می شود.

قاب محافظ Coteetci اپل واچ سری 2


کاور ساعت هوشمند اپل سری 2 کمپانی Coteetci جنسی نرم و منعطف از پلاستیک TPU دارد که به راحتی خم می شود. بنابراین کاربران می توانند این محافظ را به راحتی روی دستگاه هوشمند اپل واچ سری 2 نصب کنند و برای نصب و جداسازی آن فشاری به اپل واچ وارد نخواهد شد. همچنین این کاور محافظ نرم و منعطف در برابر ضربه، خط و خراش، گرد و غبار و سایر آسیب های معمول از ساعت هوشمند اپل واچ سری 2 حفاظت خواهد کرد.

قاب محافظ اپل واچ با جنس نرم کوتیتسی


طراحی دقیق و استاندارد قاب محافظ TPU اپل واچ، باعث شده محل قرارگیری صفحه نمایش ساعت و کلیدهای آن روی کاور محافظ با برش های دقیقی باز شود و کاربران برای دسترسی به نمایشگر و کلیدهای ساعت هوشمند اپل واچ سری 2 محدودیتی نداشته باشند.

عدم محدودیت در دسترسی به پورت ها با قاب ساعت کوتیتسی


ویژگی ها

  • ساخته شده از پلاستیک نرم TPU
  • عدم محدودیت در دسترسی به نمایشگر و کلیدها
  • مقاوم در برابر ضربه، خط و خراش و گرد و غبار
  • برش دقیق لبه های منحنی
  • نصب و جداسازی آسان

شما می توانید برای حفاظت از نمایشگر ساعت هوشمند خود، محافظ صفحه نمایش شیشه ای اپل واچ سری 2 را از جانبی تهیه کنید.

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 11 دی 1396 ساعت: 19:30