مبدل مینی دیسپلی پورت به وی جی ای و اچ دی ام آی یوگرین Ugreen Mini Display Port to VGA+HDMI Female Converter | بلاگ

مبدل مینی دیسپلی پورت به وی جی ای و اچ دی ام آی یوگرین Ugreen Mini Display Port to VGA+HDMI Female Converter

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مبدل به اچ دی ام آییوگرین کابل رابط کوچکی است که می توانید توسط آن مک بوک پرو، مک بوک ایر، مک مینی، مک پرو و یا دیگر دستگاه های دارای پورت Mini DisplayPort را به نمایشگرهای HD، و یا دستگاه های دارای پورت HDMI مانند HDTV و یا دارای پورت VGA متصل نمایید تا تصاویر و فیلم ها را روی نمایشگری عریض و با دید وسیعتری مشاهده نمایید. این مبدل از وضوح تصویر تا 1080P پشتیبانی می کند. 

این رابط راه حل مقرون به صرفه ای است که به جای تغییر صفحه نمایش یا منبع سیگنال تنها با این وسیله بتوانید MacBook خود را به مانیتور وصل کنید. 

مینی دیسپلی پورت به VGA و HDMI برای استفاده در اتاق کنفرانس، دفت کار، نمایشگاه بسیار ایده آل است. شما با اتصال این مبدل به نمایشگر دارای پورت VGA و یا HDMI با استفاده از کابل وی جی ای  و یا  یک کابل اچ دی ام آی به تلویزیون، مانیتور و یا پروژکتور متصل شوید. می توانید تصاویر و ویدئو را روی نمایشگرهای عریض مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که این دو پورت به طور همزمان قابل استفاده نیستند.

مبدل Mini DP به VGA+HDMI یوگرین


  • Miniportport to HDMI: اطلاعات صوتی و تصویری را از کامپیوتر به نمایشگر HDTV انتقال می دهد، و از رزولوشن 1080P را برای خروجی HDMI پشتیبانی می کند
  • Miniportport to VGA: انتقال ویدئو از رایانه به صفحه نمایش HDTV با پشتیبانی از خروجی VGA 1920 * 1200
  • دستگاه های سازگار: Macbook Air,Macbook Pro,Macbook mini,iMac,Windows Surface pro series,ThinkPadX1,Dell xps 14z

مبدل Mini DP به VGA+HDMI یوگرین

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : دوشنبه 11 دی 1396 ساعت: 3:38